Waterstones - práca v sklade s knihami a kancelárkymi potrebami

Miesto: Veľká Británia, okolie Birminghamu
Termín: ihneď a priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer na anglickú pracovnú zmluvu
Mzda: od 8,21 GBP / hod. brutto

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana

Mobil: +421 903 199 901
Email: info@mobilepersonel.eu

Agentúra:

Mobile Personnel s.r.o.
Adresa:
Republiky 4
010 01 ŽILINA

Telefón:
+421 903 199 901
+421 944 087 044

Email: info@mobilepersonnel.eu

Náplň práce:

Práca zahŕňa najmä kompletizáciu objednávok v distribučnom centre (sklade) s knihami a kancelárkymi potrebami..

Mzda - 8,21 £, nadčasy + 1 £

Pondelok - piatok, nadčasy v sobotu, ak je nadčas.

8 hodinové zmeny.

Zmeny:

06: 00-14:00,14:00 -22:00

Požadovaná - ákladná úroveň angličtiny.

Táto ponuka začne od 15. júna.

Požiadavky:

- so sebou pri príchode na ubytovanie je potrebne mať financie na nájomne na prvé 2 týždne + poplatok landlordovi- 330 GBP. Náklady na ubytovanie sú 65 GBP/týžden.

Následne si ubytovanie platíte z výplaty.

Výhody:

Doprava do a z práce v cene 7 GBP/deň.

V prípade záujmu je potrebné nám poslať Váš životopis na náš email : za @mobilecollege.sk