Práca pre vyučených tesárov s angličtinou

Miesto: Nórsko, Oslo, Bergen a okolie
Termín: priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer
Mzda: od 198 NOK / hod. brutto

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana

Mobil: +421 903 199 901
Email: info@mobilepersonel.eu

Agentúra:

Mobile Personnel s.r.o.
Adresa:
Republiky 4
010 01 ŽILINA

Telefón:
+421 903 199 901
+421 944 087 044

Email: info@mobilepersonnel.eu

Náplň práce:

Montáž debnennia vodorovných a zvislých konštrukcií podľa projektovej dokumentácie. Stavby a rekonštrukcie - Debnenia, šalovania a iné tesárske práce.

Požiadavky:

- potrebná prax tesára minimálne 2 roky (stavebný tesár)
- potrebná znalosť anglického alebo nórskeho jazyka na minimálne mierne pokročilej úrovni
- zadpovedný prístup a ochota pracovať nadčasy
- mať financie potrebné na cestu (letenku) do Nórska a na stravu do prvej zálohy či výplaty (cca 200-300 Euro s rezervou)

Výhody:

- nadštandartné platové ohodnotenie (198- 215 NOK / hod. brutto)
- zabezpečené ubytovanie v tesnej blízkosti miesta práce v cene okolo 4000 NOK vrátane energii (zaplatené zamestnávateľom a následne odpočítané z výplaty daného pracovníka)
- profesionálny servis a asistencia pri vycestovaní ako aj počas práce pre nášho partnera

O firme:

Spoločnosť obsadzujúca presonál na rôzne stavebné projekty v Nórsku

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, emailom alebo sa registrujte priamo na našom webe.