Práca pre skúsených autolakýrnikov / sprejerov (Nemecko)

Miesto: Nemecko,
Termín: priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer
Mzda: od 11,50€ / hod. brutto + diéty a ubytovanie

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana

Mobil: +421 903 199 901
Email: info@mobilepersonel.eu

Agentúra:

Mobile Personnel s.r.o.
Adresa:
Republiky 4
010 01 ŽILINA

Telefón:
+421 903 199 901
+421 944 087 044

Email: info@mobilepersonnel.eu

Náplň práce:

Lakovanie auto-dielov , ich príprava na lakovanie (tmelenie, brúsenie a pod.)
Obsadzujeme do viacerých spoločností po celom území Nemecka -no najmä v okolí Drážďan. Možnosť obsadenia i dvojíc, kde stačí ak nemecký jazyk ovláda aspoň jeden z danej dvojice potvrdených uchádzačov)

Pracovná doba:
-pondelok až piatok, 8-10 hod. denne,
-možnosť nadčasov cez týždeň -príp. podľa potreby zamestnávateľa aj v sobotu
Ubytovanie je zabezpečené v blízkosti zamestnávateľa a preplácané zamestnávateľom formou denných príplatkov (diét).

Požiadavky:

- prax v odbore min. 1 rok
- vyžaduje sa precízna práca a zodpovedný prístup!
- aspoň mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- serióznosť, spoľahlivosť
- chuť pracovať v zahraničí
-mať vlastné auto na vycestovanie.

Výhody:

- možnosť čerpania nemeckých benefitov (napr.prídavky na deti a pod.)
- práca pre nemeckého zamestnávateľa na nemeckú pracovnú zmluvu (TPP)
- profesionálny servis a asistenciu - BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV!

O firme:

Spoločnosť zabezpečujúca personál do viacerých strojárenských a priemyselných spoločností na území Nemecka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo sa registrujte na našej web-stránke