Práca pre inštalatéra - voda/ vzduch/ kúrenie (Nemecko)

Miesto: Nemecko,
Termín: priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer
Mzda: od 10 Euro/hod.brutto + príplatky od 35 Euro/prac.deň netto

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana

Mobil: +421 903 199 901
Email: info@mobilepersonel.eu

Agentúra:

Mobile Personnel s.r.o.
Adresa:
Republiky 4
010 01 ŽILINA

Telefón:
+421 903 199 901
+421 944 087 044

Email: info@mobilepersonnel.eu

Náplň práce:

Práca pre vodo-inštalatérov / kurenárov tak i montérov klimatizácií a vzduchotechniky v rôznych lokalitách Nemecka.

Požiadavky:

-znalosť nemeckého jazyka je potrebná aspoň na mierne pokročilej úrovni
-často-krát je nevyhnutné mať vlastné auto k dispozící na vycestovanie.
-predošlá prax na uvedenej pozícií min.1rok
-chuť pracovať, zodpovednosť a byť flexibilný v rámci lokality umietnenia na území Nemecka

Výhody:

-nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú (možnosť čerpania nemeckých benefitov)
-dobré pracovné s dennými príplatkami na pokrytie nákladov ubytovania, stravy a iných osobných výdavkov
-profesionálny servis a asistencia počas doby vycestovania spolu s garanciou dohodnutých pracovných podmienok od agentúry Mobile Personnel BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV.

O firme:

Spoločnosť poskytujúca sprostredkovanie práce na kvalifikované pracovné miesta v zahraničí.