Práca pre elektrikárov na TPP (Nemecko).

Miesto: Nemecko,
Termín: priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer
Mzda: od 2000 Euro/mesiac brutto

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana

Mobil: +421 903 199 901
Email: info@mobilepersonel.eu

Agentúra:

Mobile Personnel s.r.o.
Adresa:
Republiky 4
010 01 ŽILINA

Telefón:
+421 903 199 901
+421 944 087 044

Email: info@mobilepersonnel.eu

Náplň práce:

Práca zahŕňa klasické elektro-inštalácie a elektro-montáže v novostavbách vrátane Inštalácie zariadení a rozvodných skríň, Inštalácie rozvodov či hĺbenie rýh pre káble v stenách a iné..

Vhodní uchádzači by mali byť ochotní pracovať po celom území Nemecka/Holandska a na dlhodobo. Možné je i obsadenie dvojíc pričom znalosť nemeckého jazyka pri danej dvojici musí byť aspoň mierne pokročilo a mali by byť pojazdní (mať vlastné auto k dispozícií na vycestovanie)..

Požiadavky:

- flexibilný na lokalitu umiestnenia v Nemecku
- znalosť nemeckého jazyka aspoň mierne pokročilo
- výhodou je mať k dispozícií automobil
- mať predošlú prax a financie potrebné na vycestovanie (cca 150-200 Euro)

V prípade záujmu je potrebné nám preposlať čo najpodrobnejšie vypracovaný životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku spolu s kópiami príslušných osvedčení potrebných k výkonu práce.

Výhody:

-zmluva pod nemeckou spoločnosťou na dobu neurčitú
-práca zabezpečená celoročne

-príplatky/diéty od 40 Euro na deň (strava,ubytovanie,cestovné a pod.)
-profesionálny servis a nonstop asistencia počas vycestovania zdarma (včetne prípravy cestovných plánov a pod.)

O firme:

Spoločnosť obsadzujúca elektrikárov do viacerých nemeckých spoločností po celom území Nemecka.

v prípade záujmu sa registrujte na našej stránke alebo nám prepošlite podklady na náš email info@mobilepersonnel.eu