Práca pre tesárov / krovárov na TPP (Francúzsko)

Miesto: Francúzsko,
Termín: priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer
Mzda: 1800 - 2100 EURO (netto) + ubytovanie a doprava hradená

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana

Mobil: +421 903 199 901
Email: info@mobilepersonel.eu

Agentúra:

Mobile Personnel s.r.o.
Adresa:
Daniela Dlabača 28
010 01 ŽILINA

Telefón:
+421 903 199 901
+421 944 087 044

Email: info@mobilepersonnel.eu

Náplň práce:

NÁPLŇ PRÁCE: strechy, krovy, drevené obklady, drevené konštrukcie

Pracuje sa denne 8-9 hodín, v sobotu len do 14:00 a nedeľa je voľná.
Chodí sa na 6 týždňové turnusy + 2 týždne voľno.

Nástup je možný ihneď a tiež priebežne počas roka.

Mzda: cca 2000 + EUR/mesiac (netto).
Ubytovanie aj doprava hradená.

Požiadavky:

-potrebná prax minimálne 1 rok

-nie je potrebná znalosť jazyka ani mať financie na vycestovanie (zamestnávateľ hradí dopravu aj ubytovanie)

Výhody:

- ubytovanie aj doprava hradená zamestnávateľom
- poskytnuté náradie
- k dispozícií kuchyňa na varenie- nadštandardné platové ohodnotenie a stabilná práca

O firme:

Slovenská spoločnosť s dlhoročným pôsobením na francúzskom trhu.

V prípade záujmu je potrebné nám poslať životopis. Následne každý uchádzač absolvuje pohovor priamo so zamestnávateľom.